Domain (8.x-1.0-beta8) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Item
is: Hlutur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: all
is: allt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Separator
is: Skilja

en: Active
is: Virkt

en: Off
is: Af

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: empty
is: tómt

en: Column
is: Dálkur

en: Display type
is: Birta tegund

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: all languages
is: öll tungumál
