Domain (8.x-1.0-beta8) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: empty
ps: تش

en: Column
ps: ستن

en: all languages
ps: ټولې ژبې

en: Weight.
ps: وزن‎،
