Domain (8.x-1.0-beta8) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Active
sl: Aktiven

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Domain
sl: Domena
