Domain (8.x-1.0-beta8) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Hostname
sq: Emri i host
