Domain (8.x-1.0-beta8) - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Item
ta: உருப்படி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: all
ta: அனைத்து

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Off
ta: இல்லை

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Reversed
ta: நேர்மாறான

en: empty
ta: காலி

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: Route
ta: வழி

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: Not restricted
ta: தடுக்கப்படவில்லை

en: all languages
ta: அனைத்து மொழிகளிலும்

en: Weight.
ta: எடை.

en: Do not redirect
ta: திருப்பாதே
