Domain Access Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Domain
tr: Etki alanı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Uses
tr: Kullanım

en: Entities
tr: Nesneler (entity)
