Domain Access Entity (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain

en: Route
id: Rute

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Uses
id: Penggunaan

en: Entities
id: Entitas

en: Overriding default settings
id: Merubah seting awal
