Domain Group (2.0.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Active
ar: نشط

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Domain
ar: النطاق

en: Slogan
ar: الشعار

en: About
ar: حول

en: Default 403 (access denied) page
ar: صفحة 403 (الوصول ممنوع) الافتراضية

en: Default 404 (not found) page
ar: صفحة 404 (غير موجود) الافتراضية

en: How this is used depends on your site's theme.
ar: طريقة استعمال هذا تعتمد على حلة موقعك.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ar: يتم عرض هذه الصفحة عند رفض عرض المستند المطلب للمستخدم الحالي. اتركه فارغاً لعرض صفحة "الوصول ممنوع" العامة.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ar: يتم عرض هذه الصفحة عند عدم وجود أي محتوى يطابق المستند المطلوب. اتركه فارغاً لعرض صفحة "الصفحة غير موجودة" العامة.

en: Error pages
ar: صفحات اﻷخطاء

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
