Domain Lang (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Configure
is: Stilla

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Languages not yet added
is: Tungumál sem ekki hefur verið bætt inn
