Domain Lang (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Domain
az: Domen

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Site language
az: Sayt dili

en: Languages not yet added
az: Dillər hələ əlavə olunmayıb

en: URL language detection configuration
az: URL dili aşkarlama konfiqurasiyası

en: Session language detection configuration
az: Sessiya dilinin aşkarlanması konfiqurasiyası
