Domain Lang (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Domain
lt: Domenas

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: URL language detection configuration
lt: URL kalbos aptikimo nustatymai

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
lt: Suderinamumui naudokite kalbos kodą kaip <a href=":w3ctags">nurodo W3C</a>. <em>Pvz.: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
