Domain Language Negotiation (3.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Save
az: Saxla

en: Domain
az: Domen

en: Default language
az: Defolt dil

en: Languages
az: Dillər
