Domain Language Negotiation (3.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Site's default language (@lang_name)
hu: Az oldal alapértelmezett nyelve (@lang_name)
