Domain Path (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Domain
lt: Domenas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus
