Domain Path (2.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Filter
ar: انتقاء

en: Domain
ar: النطاق

en: Source
ar: المصدر

en: Path alias
ar: مسار بديل

en: Alias
ar: البديل

en: Content language
ar: لغة المحتوى

en: Filter aliases
ar: رشح المسارات البديلة

en: UUID
ar: المعرف UUID
