Domain Path (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: ID
hu: Azonosító

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Source
hu: Forrás

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
hu: Az automatikusan létrehozott %original_alias álnév megegyezik egy már létezővel. Az új álnév: %alias.

en: Alias
hu: Álnév

en: Domain Path List
hu: Domén útvonalak listája

[ctx: With modules]
en: Domain path List
hu: Domén útvonalak listája
