Domain Path (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Source
ne: स्रोत

en: Alias
ne: उपनाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
