Domain Path Redirect (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
