Domain Path Redirect (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Domain
ru: Домен

en: Add redirect
ru: Добавить перенаправление

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
ru: Вы пытаетесь переадресовать страницу саму на себя. Это приведёт к бесконечному циклу.

en: Redirect users from one URL to another.
ru: Перенаправление пользователей с одного адреса на другой.

en: Domains
ru: Домены

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: The redirect has been saved.
ru: Перенаправление было сохранено.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
ru: Действительно хотите удалить перенаправление с %source на %redirect?

en: Redirect type
ru: Тип перенаправления

en: Default filter
ru: Фильтр по умолчанию

en: - All languages -
ru: - Все языки -
