Domain Route Access (UI) (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Active
nl: Actief

en: Domain
nl: Domein

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Route name
nl: Route-naam
