Domain Route Meta Tag (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Domain
es: Dominio

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Language code
es: Código de idioma

en: Route
es: Ruta
