Domain Route Meta Tag (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Domain
fa: دامنه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان

en: Route
fa: مسیر
