Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Domain
ast: Dominiu
