Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
