Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Route
hu: Útvonal

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
