Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā
