Domain Route Meta Tag (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
