Domain Site Settings (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Front page
ur: سرورق
