Domain Site Settings (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: How this is used depends on your site's theme.
lt: Ar tai naudojama priklauso nuo Jūsų svetainės naudojamos temos.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Site details
lt: Svetainės informacija

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
