Domain Site Settings (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Default front page
hu: Alapértelmezés szerinti címlap

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Front page
hu: Címlap

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Default 403 (access denied) page
hu: Alapértelmezés szerinti 403 (tiltott hozzáférést jelző) oldal

en: Default 404 (not found) page
hu: Alapértelmezés szerinti 404 (nem található) oldal

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
hu: A regisztrációs üzenetek, elfelejtett jelszó igénylések és más rendszerszintű értesítések feladójaként megjelenő cím. (A kéretlen levélszemétként való megbélyegzést elkerülendő javasolt a webhely domain nevére végződő e-mail címet megadni.)

en: How this is used depends on your site's theme.
hu: Ennek a használata függ a webhely sminkjétől.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor az aktuális felhasználó nem jogosult hozzáférni a kért dokumentumhoz. Az általános „Hozzáférés megtagadva” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor a kért dokumentummal egyetlen más tartalom sem feleltethető meg. Általános, „az oldal nem található” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: Site details
hu: Webhely részletei

en: Error pages
hu: Hibaoldalak

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
hu: Megadható egy viszonylagos útvonal is tetszőleges címlapként. Üresen hagyva az alapértelmezett címlap jelenik meg.

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
