Domain Sites (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Logo
lt: Logotipas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: How this is used depends on your site's theme.
lt: Ar tai naudojama priklauso nuo Jūsų svetainės naudojamos temos.

en: Site details
lt: Svetainės informacija
