Domain Sites (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Active
ar: نشط

en: Logo
ar: الشعار

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Domain
ar: النطاق

en: Slogan
ar: الشعار

en: Color set
ar: مجموعة الألوان

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة

en: How this is used depends on your site's theme.
ar: طريقة استعمال هذا تعتمد على حلة موقعك.

en: Site details
ar: تفاصيل الموقع
