Doorstep Services (1.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Pending
uk: Очікування

en: Cancel Request
uk: Скасувати Запит

en: Not available
uk: Недоступно

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Completed
uk: Завершено

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Select All
uk: Вибрати все

en: In Progress
uk: Виконується
