Dopup (1.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Contact
ar: اتصل

en: Custom
ar: مخصص

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
