Dopup (1.0.5) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Center
ru: Центр

en: Settings
ru: Настройки

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Contact
ru: Контакт

en: Custom
ru: Собственная

en: Colors
ru: Цвета

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Right Bottom
ru: Справа Внизу

en: Left Bottom
ru: Слева Внизу
