Double Field (8.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Field type
sr: Tип поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
