Download Count (2.2.3) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Name
hu: Név

en: Download count
hu: Letöltések száma

en: File Size
hu: Fájlméret

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: File name
hu: Fájlnév

en: File size
hu: Fájlméret

en: Count
hu: Mennyiség

en: %time ago
hu: %time óta

en: Details
hu: Részletek

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Number of items to display
hu: Megjelenítendő elemek száma

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: IP Address
hu: IP-cím

en: @time ago
hu: @time

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: View All
hu: Összes megtekintése

en: First day of the week
hu: A hét első napja

en: Clear Cache
hu: Gyorstár törlése

en: Referrer URI.
hu: Hivatkozó webcíme.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Number of items per page
hu: Elemek oldalankénti száma

en: Entity id
hu: Entitásazonosító
