Download Count (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: User
lt: Narys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Count
lt: Skaičius

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Line
lt: Eilutė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: View All
lt: Peržiūrėti visas

en: Referrer URI.
lt: Referio URI
