DraggableViews (2.1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Parent
fa: والد

en: Views
fa: نماها

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Available actions
fa: عملکردهای موجود

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Action title
fa: عنوان عملکرد
