Drupal Remote Dashboard (4.0.2) - en to hy translation catalogue (56 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Port
hy: Պորտ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Info
hy: Ինֆո

en: Session
hy: Սեսիա

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
