Drupal Remote Dashboard (4.0.4) - en to ro translation catalogue (118 entries)

en: select
ro: selectare

en: enabled
ro: activat

en: enable
ro: activare

en: Status
ro: Stare

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: unknown
ro: necunoscut

en: Tags
ro: Etichete

en: Support
ro: Suport

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Password
ro: Parolă

en: Link
ro: Legătură

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Core
ro: Nucleu

en: View
ro: Afişează

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Configure
ro: Configurează

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Host
ro: Gazdă

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: Header
ro: Cap

en: Filter
ro: Filtru

en: Mode
ro: Mod

en: Warning
ro: Avertizare

en: configure
ro: configurează

en: Authored by
ro: Autor

en: Domain
ro: Domeniu

en: Current
ro: Actual

en: Desc
ro: Descendent

en: Code
ro: Cod

en: External
ro: Extern

en: Process
ro: Proces

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Messages
ro: Mesaje

en: Activity
ro: Activitate

en: Info
ro: Informație

en: Session
ro: Sesiune

en: Installed
ro: Instalat

en: Changed
ro: Schimbat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Authentication
ro: Autentificare

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Security update
ro: Actualizare de securitate

en: Review
ro: Verificare

en: disable
ro: dezactivare

en: Storage
ro: Depozitare

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Information
ro: Informații

en: PHP Code
ro: Cod PHP

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Extension
ro: Extensie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Locked
ro: Blocat

en: Account
ro: Cont

en: Project not secure
ro: Proiectul nu este sigur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost etichetat ca fiind nesigur de către echipa de securitate Drupal şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Este foarte recomandat să dezactivați tot ce este inclus în acest proiect!

en: Project revoked
ro: Proiect revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost revocat şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect sau actualizați!

en: Project not supported
ro: Proiectul nu este suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect nu mai este susținut şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect  sau actualizați!

en: No available releases found
ro: Nu s-au găsit versiuni disponibile

en: Release revoked
ro: Lansare revocată

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată în prezent a fost revocată şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Release not supported
ro: Versiune nesuportată

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată momentan nu mai are suport şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Invalid info
ro: Informaţii invalide

en: Errors
ro: Erori

en: Release
ro: Versiune

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Run updates
ro: Rulează actualizările

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Unknown release date
ro: Dată lansare necunoscută

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Warnings
ro: Avertizări

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Failed to get available update data.
ro: Nu a reușit să obțină date de actualizare disponibile.

en: No available update data
ro: Nu există date actualizate disponibile

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Update this item
ro: Actualizați acest element

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
ro: Nu aveți acces pentru a executa %action pe @entity_type_label %entity_label.
