Drupal Remote Dashboard (4.1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: select
pl: wybierz

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: unknown
pl: nieznane

en: Tags
pl: Tagi

en: Support
pl: Wsparcie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Project settings
pl: Ustawienia projektu

en: Project types
pl: Typy projektu

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Flush Cache
pl: Wyczyść cache

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Active
pl: Aktywne

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Header
pl: Nagłówek

en: Filter
pl: Filtr

en: Mode
pl: Tryb

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: configure
pl: konfiguruj

en: Authored by
pl: Autor

en: Domain
pl: Domena

en: Current
pl: Bieżący

en: Code
pl: Kod

en: General
pl: Ogólne

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Process
pl: Proces

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Key
pl: Klucz

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Cipher
pl: Szyfr

en: Activity
pl: Aktywność

en: Info
pl: Informacja

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Session
pl: Sesja

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Security update
pl: Aktualizacja bezpieczeństwa

en: Review
pl: Podgląd

en: disable
pl: wyłącz

en: Storage
pl: Magazyn

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Information
pl: Informacja

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: Language code
pl: Kod języka

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Execute PHP
pl: Wykonaj PHP

en: ok
pl: W porządku

en: Local
pl: Lokalnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Account
pl: Konto

en: Project not secure
pl: Projekt stanowi zagrożenie

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Zespół Drupala ds. bezpieczeństwa uznał, że projekt stanowi zagrożenie i w związku z tym nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project revoked
pl: Projekt anulowany

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt został anulowany i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project not supported
pl: Projekt nie jest obsługiwany

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt nie jest już obsługiwany i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, które powstały w ramach projektu!

en: No available releases found
pl: Nie znaleziono wydań

en: Release revoked
pl: Wydanie anulowane

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu zostało anulowane i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Release not supported
pl: Brak pomocy technicznej

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu nie jest już obsługiwane i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Invalid info
pl: Nieprawidłowe informacje

en: Patches
pl: Łatki

en: Domain settings
pl: Ustawienia domeny

en: Domains
pl: Domeny

en: Errors
pl: Błędy

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Update Settings
pl: Ustawienia aktualizacji

en: Recommended
pl: Polecam

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Run updates
pl: Uruchom aktualizacje

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: click here
pl: kliknij tu

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Script
pl: Skrypt

en: Unknown release date
pl: Data wydania nieznana

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Status message
pl: Komunikat

en: Failed to get available update data.
pl: Próba sprawdzenia informacji o aktualizacjach nie powiodła się.

en: No available update data
pl: Brak informacji o aktualizacjach

en: SSH2 Settings
pl: Ustawienia SSH2

en: Username and password
pl: Nazwa użytkownika i hasło

en: Update this item
pl: Aktualizuj tę pozycję
