Drupal Remote Dashboard (4.1.0) - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Code
sr: Кôд

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Review
sr: Провера података

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Locked
sr: Закључан

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
