Drupal Remote Dashboard (8.x-3.18) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: enable
br: gweredekaat

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Undefined
br: Didermenet

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
