Drupal Remote Dashboard (8.x-3.18) - en to mn translation catalogue (53 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Password
mn: Нууц үг

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Good
mn: Сайн

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Mode
mn: Горим

en: configure
mn: тохируулах

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Domain
mn: Домэйн

en: Code
mn: Код

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: Ping
mn: Пинг

en: All messages
mn: Бүх мэдээллүүд

en: Errors and warnings
mn: Алдаанууд ба анхааруулгууд
