Drupal Remote Dashboard (8.x-3.20) - en to bs translation catalogue (47 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Exclude
bs: Isključi

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: configure
bs: podesi

en: Authored by
bs: Napisao

en: Code
bs: Kod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Messages
bs: Poruke

en: Activity
bs: Aktivnost

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Storage
bs: Pohrana

en: Apply
bs: Primjeni

en: PHP Code
bs: PHP Kod

en: Locked
bs: Zaključano

en: Account
bs: Korisnički račun
