Drupal Remote Dashboard (8.x-3.20) - en to ca translation catalogue (124 entries)

en: select
ca: selecciona

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: unknown
ca: desconegut

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Support
ca: Suport

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Good
ca: Bona

en: Host
ca: Servidor

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Header
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: configure
ca: configura

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Domain
ca: Domini

en: Current
ca: Actual

en: Code
ca: Codi

en: Process
ca: Processa

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Key
ca: Clau

en: Messages
ca: Missatges

en: Activity
ca: Activitat

en: Aggregate JavaScript files
ca: Agrega fitxers JavaScript

en: Session
ca: Sessió

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Changed
ca: Canviat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Authentication
ca: Autenticació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Security update
ca: Actualització de seguretat

en: disable
ca: inhabilita

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Information
ca: Informació

en: PHP Code
ca: Codi PHP

en: Composer
ca: Compositor

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: Extension
ca: Extensió

en: Execute PHP
ca: Executa PHP

en: ok
ca: d'acord

en: Build
ca: Construir

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Account
ca: Compte

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini

en: Public key
ca: Clau pública

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Private key
ca: Clau privada

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Run updates
ca: Executa les actualitzacions

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: click here
ca: clica aquí

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Update translations
ca: Actualitza les traduccions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Default 403 (access denied) page
ca: Pàgina predeterminada per a 403 (accés denegat)

en: Default 404 (not found) page
ca: Pàgina predeterminada per a 404 (no trobat)

en: Aggregate and compress CSS files
ca: Afegeix i comprimeix els fitxers CSS

en: All messages
ca: Tots els missatges

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Warnings
ca: Alertes

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Library
ca: Biblioteca

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Errors and warnings
ca: Errors i avisos

en: Error messages to display
ca: Missatges d'error a mostrar

en: Cache pages for anonymous users
ca: Emmagatzema les pàgines a la memòria cau per als usuaris anònims

en: Refresh information
ca: Actualitza la informació

en: Database log messages to keep
ca: Missatges de registre de la base de dades a mantenir

en: Master
ca: Mestre

en: Username and password
ca: Nom d'usuari i contrasenya

en: Update this item
ca: Actualitza aquest element

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
