Drupal Remote Dashboard (8.x-3.22) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Asc
ht: Mont
