Drupal Remote Dashboard (8.x-3.22) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз
