Drupal Remote Dashboard (8.x-3.23) - en to bo translation catalogue (89 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: PHP Code
bo: PHP སྒྲིག་ཡིག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
